Yanınızdayken Başka Kadınlara Bakan Sevginizle Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?

Yolda yürürken ya da bir kafede otururken, erkek arkadaşınız size bakmak ve sizinle sohbet etmek yerine yanınızdan geçen kadınlara mı bakıyor? Bu konuda kendinizi kötü hissediyor ve bir çözüm yolu mu arıyorsunuz? Merak etmeyin hanımlar, çünkü yalnız değilsiniz!

Bu adamla ciddi misiniz?

Öncelikle kendi kendinize bir sorun, “gerçekten bu adamı seviyor muyum yoksa bu benim için geçici bir heves mi?” Ciddi bir ilişki içinde değilseniz, yanınızdaki adamın başka kadınlara bakmasını değil de, o kadınların sizden güzel olmalarını kıskanıyor olabilirsiniz. Eğer erkek arkadaşınızı gerçekten seviyorsanız ve onun yerine başkasını koyamıyorsanız, yani ciddi bir ilişki içindeyseniz, onun başkalarına bakışını size ihanet etmiş gibi algılarsınız.

Erkek arkadaşınız bir zampara mı?

Zampara bir adam diğer kadınlara şehvetle bakar. Bir düşünün siz yanındayken diğer kadınlara o kadar şehvetle bakıyor ki, ortamda siz olmasanız neler yapar? Hatta normal bakmakla kalmayıp, arkasını dönüyor ve size çaktırmadan diğer kadınlara bakmaya çalışıyorsa işiniz çok zor demektir. Fakat yalnızca dikkat çeken bir kadın gördüğünde öylesine bir bakıp kafasını çeviriyorsa, durum biraz daha kabul edilebilirdir.

Peki ne yapmalısınız?

Erkekler, güzel bir sima ya da iyi bir vücut gördüklerinde gözlerini ondan alamayabilir. Tabi erkek arkadaşınız bu şekilde birine bakarken, nasıl sinir küpüne döndüğünüzü anlamak çok zor değil. Bu şekilde kendinizi yıpratmaktansa, erkek arkadaşınızı karşınıza alıp neler hissettiğinizi ona söylemelisiniz. Sizin yanınızda ya da siz olmadan başka kadınlara aç kurtlar gibi bakmasından hiç hoşlanmadığınızı ona ifade etmelisiniz. Eğer erkek arkadaşınız onunla konuştuktan sonra da kendini başka kadınlara bakmaktan alıkoyamıyorsa, ya durumu kabul edecek ve görmezden geleceksiniz ya da onu terk edeceksiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir