Kız Arkadaşınızı İlk Buluşmada Öpebilmenin 7 Adımı

Bir kızı daha ilk buluşmada öpmebilmek büyük bir maharettir. Bu, birçok erkeğin henüz başaramadığı ama aslında çok da zor olmayan bir iştir. İlk buluşmada kız arkadaşınızı öpebilmek için önemli olan doğru zamanı seçmektedir. Şöyle ki, çok erken davranırsanız, kız arkadaşınız sizi reddedebilir, çok geç davranırsanız da uygun atmosferi kaçırabilirsiniz. Bu nedenle zamanlamayı iyi ayarlamanız gerekir.

Bir kadın için ilk günden bir öpücük için zorlanmak kadar kötü bir şey yoktur. Eğer aceleci davranıp bir an önce kız arkadaşınızı öpmeye çalışırsanız, ister istemez vücudunu sizden uzaklaştıracaktır. Belki bu sırada utancını gülümseyerek gizlemeye çalışacaktır. Tabi şans eseri kız arkadaşınız da kendini hazır hissediyorsa, kendini geri çekmeyebilir.

İşi biraz yavaştan alın ve ilk buluşmada mükemmel bir öpüşme deneyimi yaşamak için aşağıdaki 7 adımı uygulayın:

1. Yalnız olun.

Yalnız olmak ve yaşayacağınız deneyimin özel olmasını sağlamak en önemli adımdır. İlk defa bir kızı öpmek ilk birkaç saniyeliğine kötü olabilir, fakat bir müddet sonra mükemmel hale gelecektir. Öpüşmeye rahat bir şekilde odaklanabilmeniz için ortamda kimsenin olmadığından emin olmalısınız. Örneğin; arabanızda ya da odanızda yalnız olabilirsiniz.

2. Öpüşme hakkında konuşmayın.

Kız arkadaşınızla yalnız kaldınız ve sizin aklınız sürekli öpüşmekte. Fakat fikriniz ne ise zikriniz de o olmasın. Eğer bir kıza öpüşmekten bahsederseniz, muhtemelen size olumsuz şeyler söyleyebilir. Bu da sizin kendinize olan güveninizi yitirmenize neden olur. Bu nedenle ön yargılardan uzak olmak için bu tür konuşmalardan da uzak olmalısınız.

3. Zaman ayırın.

Mükemmel bir öpüşme deneyimi yaşamak için biraz zaman geçmesini beklemelisiniz. Farklı konulardan konuştuğunuz bu sırada hem siz hem de kız arkadaşınız rahatlayabilir ve birbirinize ısınabilirsiniz. Bundan sonra kız arkadaşınızın mutlu ve rahat olduğu anı gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

4. “Öpebilir miyim?”diye sormayın.

Eğer doğru zamanı yakaladığınızı ve yakınlaştığınızı hissediyorsanız kız arkadaşınıza “seni öpebilir miyim?”diye sormanıza gerek yoktur.  Çünkü bu soruyu sorduğunuzda büyük ihtimalle olumsuz yanıt alırsınız.

5. Yakınlaşın.

Ortamı biraz ısıttıktan sonra kız arkadaşınızla daha yakın oturmaya başlayın. Hatta onun başını omzunuza yatırın ve konuşmaya o şekilde devam edin.

6. Öpüşmeye bir adım atın.

Yakınlaştığınızda çenesinden tutarak, dudağının yakınına yavaşça ve küçük bir öpücük kondurarak onu duruma alıştırabilirsiniz. Bu ikinizin de kalp atışlarını artmasını sağlayacaktır.

7. Doğru zamanı ayarlayın.

İlk küçük öpücükten sonra kız arkadaşınızın bundan hoşlandığını hissederseniz mükemmel bir öpüşme deneyimine hazırsınız demektir. Sakin olun ve ilk deneyimin tadını çıkarın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir