Kadınların Bilinçaltını Etkilemenin 8 Yolu

Şunu hiçbir zaman unutmamalısınız ki, kadınların sizden hoşlanmasını sağlamak hem çok kolay hem de çok karmaşıktır. Çünkü her kadının kendine has görgüsü, bilgisi, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler vardır. Hangi kadınla birlikte olmak isterseniz isteyin bu farkları gözetmeniz gerekir. Hoşlandığınız kadına çiçek alabilir, onu lüks bir restoranda yemeğe çıkarabilir ya da pahalı bir hediye alabilirsiniz. Ama bu tür maddi unsurlar onun sizden hoşlanmasını belli bir yere kadar etkiler. Önemli olan hoşlandığınız kadının maddi unsurlar için değil, sadece sizi siz olduğunuz için istemesidir. Bu nedenle pahalı hediyeleri ya da sürprizleri bir tarafa bırakarak, daha farklı bir alana yönelmelisiniz. Yani, kendinizi geliştirmeye ve kadınların hoşlandığı bir kişilik haline gelmeye.

İlk bakışta bir kadının sizden hoşlanmasını sağlamak oldukça zor görünen bir iştir. Fakat genel olarak kadınların düşünce yapılarını çözdüğünüzde esasında bu işin çok da zor olmadığını anlarsınız. Tek yapmanız gereken onun bilinç altını sizi karşı olumlu bir etki altına almaktır. Kadınların sizden hoşlanması için onların bilinç altını etkilemenin 8 yolu şunlardır;

1. Saygı duyulan biri olun.

Tabii ki grubunuzun içindeki yıldız olun demiyorum, çünkü bu biraz zor olabilir. Ama en azından çevresi tarafından saygı duyulan ve takdir edilen bir erkek olabilirsiniz. İnsanların dikkatini çekmek için grubun soytarılığını yapmaktansa, arkadaşları arasında sakin, ara sıra konuşan ama mantıklı fikirler sunan biri olmak kadınların dikkatini çekmek için daha etkili olacaktır.

2. Kendinize saygı gösterin.

Kendinizin mükemmel bir adam olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat burada önemli diğer insanların bakış açısıyla kendinize bakabilmektir. Kendinize gerçekten saygı duyuyor musunuz? Her zaman davet edilseniz de edilmeseniz de arkadaşlarınıza yapışmayı ve onların gittiği yere gitmeyi mi tercih ediyorsunuz? Arkadaşlarınız sizin fikrinizi sormadan plan yapıyorlar mı? Arkadaşlarınız son dakikaya kadar planlarına sizi dâhil etmeyi unutuyor mu? Bu tür davranışlar onların size saygı duymadığını gösterir. Açıkçası size bu şekilde davranan arkadaşlara uymak zorunda değilsiniz. Bunun yerine yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Çünkü arkadaşlarınız size saygı duymazsa bir müddet sonra sizin de kendinize saygınız kalmaz. Böyle bir erkek de kadınlar tarafından etkileyici bulunmaz.

3. Çok hareketli olmayın.

Bir sandalyeye oturduğunuzda ne yapıyorsunuz? Ellerinizle ya da saçınızla oynuyor, bacağınızı sallıyor ya da oturduğunuz yerde sürekli kıpırdanıyor musunuz? Bir ortamda otururken arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Çünkü sürekli hareket etmek ya da vücudun bir yerine dokunma isteği zayıflığın bir göstergesi gibi algılanır. Her an sürekli kıpırdanan bir adamdan kimse hoşlanmaz. Bu nedenle öncelikle kim olduğunuzla ilgili kendinizi rahat hissedin, sakinleşin ve sosyal ortamlarda bu rahatlığınızı ön plana çıkarın.

4. Sakin bir ses tonu ile konuşun.

Toplumda yüksek sesle ve çok konuşan kişilerin varlığı malumdur. Onlar genellikle sürekli bir şeylerden şikâyet ederler ve mızmızlanırlar. Günümüzde zaten insanların sıkıntı ve stresleri üst seviyelerde gezerken, yüksek ses tonu ile negatif şeylerden bahsetmek çevrenizdeki insanları kaçırmaktan başka işe yaramaz. Bu nedenle ses tonunuzu iyi ayarlamayı ve sakin konuşmayı bilin. Kendinizden emin, sakin ve cool bir ses tonu kadınların ilgisini çekmenize yardım edecektir.

5. İyi bir konuşmacı olun.

Bir kadınla ilk tanıştığınızda, onun hakkında genellikle birşey bilmezsiniz. Dolayısıyla onun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ortamdaki konuşmayı yönetip, onun nasıl bir profil olduğu hakkında iç görü edinmeye çalışmalısınız. Bunun için o’na birkaç soru sorun ve nasıl cevapladığını kontrol edin. Eğer bazı şeyler hakkında konuşurken daha heyecanlı ve coşkulu ise o konular üzerine devam edin. Rahatsız olduğunu hissederseniz de konuyu değiştirin. İyi bir konuşmacı olmak ve konuşmayı yönetmek için yaşadığınız dünyanın farkına varın, farklı ilgi alanları edinin ve okuyun. Bu şekilde karşınızda istediğiniz kadını kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

6. Problem çözücü olun.

Hoşlandığınız bir kız olduğunda, ona yardımcı olun ve aklındaki soru işaretlerini yanıtlayın. Örneğin; bir ilişkiye başlamadan önce size, “Şu anda çok sıkıntım var, hemen iş bulmam gerekiyor.” diyorsa çevrenizi devreye sokarak ona bazı çıkış yolları bulmaya çalışın. Ya da masada yemek yerken çatalını düşürdüyse, ne yapacağını izlemek yerine garsondan hemen yeni bir çatal isteyin. Kısacası problem çözücü olun.

7. Panik yapmayın.

Erkeklerin büyük çoğunluğu kadınlarla sosyal ilişkilerinde heyecanlarına yenik düşmekte ve istenmedik davranışlarda ya da sözlerde bulunabilmektedir. Bu tür erkeklerden olmayın. Örneğin; hoşlandığınız kızla ilk buluşmanızda heyecandan tırnaklarınızı yemeyin ya da eliniz ayağınız titremesin. Çünkü kadınlar kendine güvenen, koruyucu, becerikli ve iş bitiren erkeklerden daha çok hoşlanırlar. Eğer panik yaparsanız, bunun tam tersi bir izlenim yaratırsınız.

8. Mutlu olun.

Mutluluk da, üzüntü de bulaşıcıdır. Herkesin yaşamında iyi ya da kötü şeyler yaşanır. Fakat sürekli olarak üzüntülü olmak ve yaşanan mutsuzluğu çevreye yansıtmak, bir müddet sonra normal arkadaşlarınızın bile çevrenizden uzaklaşmasına neden olur. Hal böyle iken, kadınlar da mutlu ve hayatından memnun erkeklerden hoşlanırlar. Çünkü onların mutluluğu yaşamlarında çok da kafalarına takacak maddi ya da manevi problemleri olmadığı imajını verir ki, kadınlar bu tür erkeklerle birlikte olarak daha mutlu olacaklarını ve rahat edeceklerini düşünür.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir