Kadınların Aklını Çelmek için 5 Kural

Birçok erkek için bir kadının aklını çelmek yalnızca gizemli bir konsepttir. Bu anlaşılabilirdir. Çünkü erkekler ve kadınlar birçok açıdan farklıdırlar ve bir çok erkek için karşı cinsin (yani kadınların) zihin yapısını çözüp orada yer alabilmek (yani aklını çelmek) oldukça zordur. Ancak bazı kurallar vardır ki, eğer erkek onları yerine getirebilirse, arzu ettiği kadının aklını kolaylıkla çelebilir, işte o kurallar;

1. Bilgi

Bir kadının erkekte ne aradığını ve ondan ne beklediğini bilmek, kadının aklını çelme sanatının ilk sırrıdır. Kadınlar ve erkekler arasındaki zihinsel, ruhsal ve fiziki farkları anlamak, kadınların erkeklerde ne aradığını ve onlardan ne beklediğini anlamanız için gerekli olan alt yapıyı oluşturur. Bu da arzu ettiğiniz bir kadının aklını çelmenizde elinizi oldukça güçlendirir.

2. Yapılacaklar Listesi

Bir kadının aklını çelmek için “yapılacaklar listesi” hazırlayıp oradaki maddeleri takip etmek gerekir. Bu yapılacaklar listesi, kadının aklını çelme sürecinde size rehberlik edecek bir anahtardır. İnanın veya inanmayın, doğru adımlar takip edildiğinde, bir kadının aklını çelmek tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır.

3. İletişim

İletişim, şüphesiz bir kadının aklını çelmekteki en önemli unsurdur. Hayatımızın diğer tüm alanlarında olduğu gibi, etkili bir iletişim burada da başarının anahtarıdır. Arzu ettiğiniz kadınla etkili iletişim kurarak, onun bir erkekte ne aradığı ve ondan ne beklediği hakkında yeteri kadar faydalı bilgi edinebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz bu bilgiler sayesinde arzu ettiğiniz kadının arzu ettiği erkek haline dönüşebilirsiniz.

4. Sabır

Sabır, bir kadının aklını çelmek için en az etkili iletişim kadar önemlidir. Sabırsızlık ve acelecilik ise arzu ettiğiniz kadın hakkında öğrenmiş olduğunuz bilgilere dayanarak yapmış olduğunuz tüm iyi şeyleri mahvedebilir. Bir kadının aklını çelmek için sabırlı olmalı ve işleri yavaştan almalısınız. Bir kadın, sizin onunla  yalnızca seks yapmak veya biraz iyi vakit geçirmek için oynamadığınızdan emin olmak ister. Sizin bunu ispatlamanızın tek yolu ise ona sabır göstermeniz ve vakit ayırmanızdır.

5. Romantizm

Herşeyden öte, bir kadın kendini özel hissetmek ister. Kadınlara kendini özel hissettirmenin yolu ise sizin (erkeğin) romantik olmasından geçer. Dolayısıyla, eğer arzu ettiğiniz kadının aklını çelmek istiyorsanız, romantik olmak zorundasınız. Romantik olmak, sizin onu önemsediğinizi, hoşnut etmek istediğinizi ve bir kadına nasıl davranılacağını bildiğinizi ispatlar. Böylece kadın, sizin içeri girip ona sahip olmanız için aklını çelmenize izin verecektir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir