Kadınları Etkilemek için Onlara Karşı Duyarlı Olun!

Eğer bir kadını elde etmek istiyorsanız, duyarlı (hassas) olmayı bilmelisiniz. Çünkü kadınların erkekleri değerlendirdiği önemli kriterlerden biri, erkeğin ne kadar duyarlı olduğudur. Bu, en az bir erkeğin özgüvenli olması kadar önemli bir kriterdir. Eğer duyarlı bir kişi olmayarak hasbelkader bir partner edinmiş dahi olsanız, partneriniz sizin duyarlı bir tarafınız olmadığını fark ettikten sonra muhtemelen sizden ayrılacaktır.

Duyarlı bir erkek olmak için ilk olarak “duyarlılığın” ne olduğunu bilmelisiniz. Duyarlılık veya duyarlı olmak, çevremizde olup bitenlere mantık ve duygularımızla olumlu-olumsuz bir takım tepkiler vermektir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken şey, aşırı duyarlılıktan kaçınmak gereğidir. Aksi halde başkalarının işine gereğinden fazla burnumuzu sokarak yanlış davranışlar sergileyebiliriz.

Duyarlılık bir incelik ve nezaket içinde gerçekleşmelidir. Böyle olduğunda en ufak duyarlı davranışlar bile kadınları etkileyebilmektedir. Örneğin; kız arkadaşınızla yolda yürüyorsunuz ve birden yağmur yağmaya başladı. Sizin ceketiniz var ama kız arkadaşınız yanına ceket almamış. Böyle bir durumda o cekete sizin de ihtiyacınız olduğu halde kız arkadaşınıza vermeniz ve onun yağmurdan korunmasını sağlamanız, onun gözünde sizin değerinizi arttıracaktır. Tabii tam tersi durumda, yani ceketi ona vermeme durumunda ise muhtemelen bu duyarsızlığınızı bir nezaketsizlik olarak tüm arkadaşları ile paylaşacaktır.

Yukarıdaki basit örnek aslında karşı cinsle olan her münasebetinize uyarlanabilir. Burada önemli olan sevgilinizin ya da sevgili adayınızın o anki ihtiyacını fark etmeniz ve onun için olumlu birşey yapmaya çalışmanızdır. Buradan çıkarmanız gereken ana fikir; kadınları önemser ve onlara duyarlı yaklaşırsanız, onları etkileme ihtimaliniz daha da yükselir. Titanik filmini hatırlayın, Jack kendi ihtiyacı olduğu halde gemi parçasının üstüne Rose’un çıkmasını sağlamıştı. Duyarlılık, bazen feragat de etmeyi gerektirir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir