Kadınları Etkilemek için Olumlu Davranışlarda Bulunun!

Bir kadını elde etmede ne kadar başarılı ya da başarısız olacağınızı davranışlarınız belirler. Eğer pozitif davranışları olan biriyseniz, negatif davranışları olan birine göre çok daha avantajlısınız demektir. Davranışlarınızın tamamı diğer insanlar, özellikle de kadınlar tarafından pozitif ve negatif olarak değerlendirilirler. Hiç şüphe yok ki, kadınlar pozitif davranışlı erkeklerle beraber olma eğilimindedirler.

Pozitif davranış, kişinin kendine olan güvenini ve saygısını yansıtır. Diğer yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere özgüven ve özsaygı, bir kadını elde etmek için olmazsa olmazdır. Pozitif davranış ayrıca, kişinin çevresinde olan diğer insanları da olumlu yönde etkiler. Örneğin; daha önce hiç negatif davranışları olan kötümser bir arkadaşınız oldu mu? Cevap “evet” ise, peki onun o kötü ruh hali beraber vakit geçirdikten sonra sizi de olumsuz yönde etkiledi mi, modunuzu düşürdü mü, veya kötü hissetmenize neden oldu mu? Sanırım cevap koskoca bir “evet”.

Bu sorunun tam tersini sormuş olsaydım, yani “Arkadaşınızın olumlu davranışları ve iyimser hali, sizi de olumlu etkiledi mi?” diye. Cevabınız kesinlikle yine “evet” olurdu. Peki sürekli beraber vakit geçirmek zorunda olsanız, hangi arkadaşınızla vakit geçirmeyi tercih edersiniz? Sanırım cevabı ikimizde biliyoruz…

Eğer olumsuz davranışlar sergileyen biriyseniz asla bir kadını etkileyemezsiniz, ya da diğer bir deyişle asla bir kadın sizinle beraber vakit geçirmek istemez. Birisini, özellikle de bir kadını etkilemek istiyorsanız kesinlikle olumlu davranışlar sergilemelisiniz. Birisinin size karşı kendisini iyi hissetmesini istiyorsanız, önce kendiniz iyi hissetmelisiniz. Başkasından edinmek istediğiniz hisleri önce siz dışarıya yaymalısınız.  Zengin ve/veya yakışıklı olmak size sadece gol attırır, ama maçı kazandıracak şey olumlu davranışlar sergileyen biri olmaktadır.

Doğru bilinen aksine, kadınlar çılgın ve istikrarsız erkeklerden değil, sakin ve istikrarlı erkeklerle beraber olma eğilimindedirler. Örneğin; kadınlar, çok sık iş değiştiren erkeklerden ziyade uzun süredir aynı işte çalışan erkekleri daha çok beğenirler. Çünkü çok sık iş değiştirenlerin olumsuz davranışlarından dolayı istikrarsız olduklarını, uzun süredir aynı işte çalışanların da olumlu davranışlarından dolayı istikrarlı olduklarını düşünürler.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir