Kadınlara Çekici Gelen Bir Erkek Olmanız için 17 Öneri

Kadınlara çekici gelen bir erkek olmak için illaki büyük bir servete ve/veya kaslı ve dövmeli bir vücuda sahip olmanız gerekmez. Çünkü bir erkeğin kadınların gözünde çekici olmasını sağlayan karakter yapısı, tutum ve davranışlar, kadına gösterilen ilgi ve sevgi gibi birçok farklı özellik de bulunmaktadır. Üstelik bu özelliklere sahip olmak hiç de zor değildir.

Siz de, şu 17 öneriyi dikkate alarak, kadınlara çekici gelen bir erkek olma yolunda ilerleyebilir, vazgeçilmez bir erkek olabilirsiniz.

1. Amacınız olsun.

İster kariyeriyle ilgili olsun, isterse gönüllü bir iş uğruna çalışsın, kadınlar hayatta belirli amaçları olan ve onun üzerinde çalışan erkeklere bayılırlar.

2. Becerikli olun.

Kadınlar eli tamir işlerine yatkın erkekleri çekici bulurlar. Tamam, bozulan buzdolabını tamir etmeniz gerekmiyor ama elinize bir tornavida alıp bir dolabı kurmak ya da avizeleri takmak gibi basit işleri yapabilmelisiniz.

3. Ailenize değer verin.

Eğer bir erkek ailesine değer veriyorsa ve onları koruyup kolluyorsa, dışarıdan bakan bir kadın o erkeğe bayılır. Çünkü kadın, sorumluluk sahibi olan bu erkeğin, birlikte olsalar aynı özveriyi ona da göstereceğini düşünür. Belki eşinizden boşanmış ve çocuk sahibi olabilirsiniz. Şunu unutmayın ki, çocuklarınıza gösterdiğiniz ilgi ve sevgi birçok kadına çekici görünmeniz için yeterlidir.

4. Ellerinize bakın.

Kadınlar bir erkeğin ellerine çok dikkat ederler. Muhtemelen koruyup kollamak, birçok şeyi tamir edebilmek ve sevgi gösterisinde bulunmak gibi farklı duyguları anımsattığı için erkeğin elleri kadınlara çok çekici gelir. Bu nedenle tırnaklarınızın düzgün kesilmiş ve temiz olmasına dikkat etmenizde yarar vardır.

5. Kibar ve estetik olun.

Kibarlık daha ölmedi, değil mi? Çok klâs giyinmiş, mis gibi kokan ve kadın geçerken ona kapıyı tutan kibar bir erkek, kadına çok çekici gelir. Tabi burada kibarlık yalnızca kapıyı tutmakla sınırlı değildir, hayatın her alanına yansıtılabilir.

6. Gerçek hislerinizi söylemekten çekinmeyin.

Kadınlar için kaskatı ve sessiz bir erkekle uğraşmak zordur. Bunun yerine daha rahat bir şekilde gerçek hislerini ifade edebilen erkekler kadınların gönlünü kazanır.

7. Yatakta kadının ihtiyaçlarını gözetin.

Bir kadın yatakta kendi isteklerine değer veren bir erkeğe bayılır. Daha sonra bir de ona sarılıp uyursa, işte bu erkek tam kadının hayalindeki gibidir. Yoksa bir anda kadının üstüne atlayıp işini bitiren ve ardından arkasını dönüp horuldamaya başlayan bir erkek, kadın için pek bir şey ifade etmez. Hatta kadında sinir bozukluğu bile yaratır.

8. Saygılı olun.

Ortamda bir büyük varken ya da bir kadın varken nasıl davranması ve konuşması gerektiğini bilen erkek, kadınlara çekici gelir.

9. Kendinize güvenin.

Eğitim, yaş ve gelir düzeyine bakmaksızın kendine güvenen bir erkek, her kadına çok çekici gelir. Tabi kendine güvenmek ukala gibi davranmak demek değildir. Birtakım şeyleri yapmakta iyisinizdir ve abartmadan karşınızdaki kadına bunu hissettirirsiniz. Bunun yanında çok bildiğinizi göstermek için karşınızdaki kadının bir yanlışını ukala bir şekilde düzeltmeye kalkarsanız, kadını utandırırsınız ve kendinizden soğutursunuz.

10. Gülmeyi ve güldürmeyi bilin.

Gülmek insan ömrünü uzatan ve daha mutlu yaşamasını sağlayan önemli bir unsurdur. Eğer bir erkek bir kadını güldürmeyi başarırsa, onun üzerinde pozitif bir izlenim oluşturacaktır.

11. Kitap okuyun.

Bir kadını etkilemek için doktora seviyesinde olmanız gerekmez. Fakat yaptığınız işi en iyi şekilde bilmeniz ve kitap okuyarak kendinizi geliştirmenizi kadınlara çekici gelir.

12. Söz vermekten korkmayın.

Kadınlar en çok birlikte oldukları erkeğin onları sımsıkı saramamasından ve ömür boyu birlikte olabileceklerinin sözünü verememelerinden yakınmaktadır. Eğer aradığınız kadını bulduğunuzu düşünüyorsanız, o kadına hep onunla birlikte olacağınıza dair söz vermekten korkmayın. Her zaman yanındayım ve destekçinim diyen bir erkek kadına çok çekici gelir.

13. Sürpriz yapın.

Yalnızca doğum günlerinde veya diğer özel günlerde değil, herhangi bir günde elinde çiçeklerle çıkıp gelen bir erkek, kadınların asla karşı koyamadığı bir erkek haline gelir.

14. Yemek yapın.

Yemek yapabilen, becerikli bir erkek, her kadının çok hoşuna gider. Eğer etkilemek istediğiniz bir kadına, lezzetli bir yemek yaparak sürpriz yaparsanız,  çok şaşıracak, mutlu olacak ve sizden çok hoşlanacaktır.

15. Motive edin.

Kadını motive edebilen ve hayallerine ulaşması için onu destekleyen bir erkek, kadınların gözünde bulunmaz bir erkektir.

16. Kendinizi geliştirin.

Bir insan yaşam boyu kendini geliştirmekten vazgeçmemelidir. Kendini sürekli geliştirmeyi başaran erkekler, ilerleyen yaşlarında bile kadınların ilgi odağı olurlar.

17. Koruyucu olun.

Kadını koruyan, kollayan, seven ve ona kadınlığını hissettiren erkek, kadınlar için ölesiye aşık olunan erkektir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir