“Eyvah: Evli Bir Erkeğe Aşık Oldum!”

Eğer evli bir erkekle henüz bir ilişkiye başlamadınız, fakat başlama ihtimalini kendi kendinize değerlendiriyorsanız, bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Evli bir erkeğe mi aşıksınız? Evli bir erkekle aşk, ilk başta oldukça çekici gibi görünse de esasında herkes için üzüntü verici tehlikeli bir durumdur. Evli bir erkekle beraber olmak ya da evli bir erkeğe âşık olmak, her ne kadar heyecan verici gibi görünse de, esasında hayatın tümünü etkileyen bir kabus gibidir. Böyle bir kabustan uyanmak ise her zaman kolay değildir. Eğer evli bir erkekle henüz bir ilişkiye başlamadınız, fakat başlama ihtimalini kendi kendinize değerlendiriyorsanız, bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.

Aşk, dünyanın en güzel duygularından biridir. Kadınlar evli erkeklere âşık olma yolunda ilk adımı nasıl atıyorlar tam olarak bilemiyorum. Fakat evli erkekler kadınları nasıl avlamaya çalışıyorlar bu konuda hatırı sayılır bilgiye sahibim. Çekici ve evli bir erkek, bulunduğunuz ortamda size sıcak bir şekilde gülümsüyorsa genellikle buna karşılık vermemeniz oldukça zordur. Siz ilk bakışma aşamalarını geçip de muhabbet etmeye başladığınızda, fark edersiniz ki bu adam sizinle birlikte olmak için çaba gösteriyor. Konuşma arasında eşinden bahsetseniz bile bir şekilde konuyu değiştirip size kur yapmayı elden bırakmıyor.

Evli bir erkek size kadınlığınızı hissettirerek hoşlandığınız şekilde davranıyorsa, onu durdurmak ister misiniz? Yoksa bile bile lades deyip evli erkekleri baştan çıkaran kadın durumuna mı düşmek istersiniz? Peki, neden kadınlar zaten seçilmiş ve yaşamını başka bir kadınla geçirmek için söz vermiş bir adamla birlikte olmak ister? Hâlbuki dünyada milyonlarca bekâr erkek var.

Kadınlar neden evli erkeklerle aşk yaşar?

  1. Evli erkekler beraber olmanın en önemli sebeplerinden biri belki bu erkeğin hali hazırda bir kadın tarafından kapılmış olmasıdır. Diğer bir ifade ile “bu adamda bir şeyler var ki, karısı onunla evlenmeyi kabul etmiş” şeklinde bir düşünce hâkim olabilir.
  2. Evli erkekle birlikte olmanın diğer bir sebebi de adamın karısının güzelliğidir. Eğer adamın karısı güzelse, “öteki kadın” kendi kendine “ben ondan daha güzelim ve beni tercih edecek” diye yarışa giriyor olabilir.
  3. Evli erkekle birlikte olmanın belki de en önemli sebebi, adamın parasıdır. Bekâr erkekler çok fazla para yedirmez, ama evli erkek karısına duyurmamak için sevgilisine harcama yapabilir. Bu da ne yazık ki, birçok kadının hayır diyemediği bir durumdur.
  4. Evli erkekle birlikte olmanın diğer bir sebebi de aşk olarak görülür. Aslında bu aşktan ziyade gizli kaçamağın verdiği bir heyecandır ve yaşarken insana garip bir zevk verir. Fakat her şeyin olduğu gibi bu heyecanın da bir sonu vardır.

Evli erkekler neden sevgili edinmek ister?

  1. Evli erkekler, acı tatlı her şeyini paylaştığı nikâhlı eşlerinden sıkılmış ve biraz heyecan yaşamak için bir metres edinmeyi tercih ediyor olabilir.
  2. Bazı evli erkekler, çok paraları olduğu için bir nevi modaya uyma babında metres ediniyor olabilir.
  3. Evli erkeklerin bazıları nikâhlı eşlerinden daha güzel gördükleri kadınlarla birlikte olmak için sevgili ediniyor olabilir.

Sonuçta karısını aldatan erkekler, “öteki kadını” yalnızca fiziksel olarak kullanmak ve kendilerini tatmin etmek için istemektedir. Eğer aksi bir durum olsaydı, eşlerinden bir an önce boşanıp, sevdiği kadının metres durumuna düşmesini engellemek üzere bir an önce evlenirlerdi, öyle değil mi?

Yaşanmış Bir Olay:

Eda Hanım: “Bir arkadaş toplantısında tanıştık ve başlangıçta yalnızca arkadaştık. Sonrası malum, yakınlaşmaya başladık ve sevgili olduk. Ona aşık olduğumu, ayaklarımın yerden kesildiğini hissediyordum. O da gayet keyifli görünüyordu. Bir gün karısından ayrılmasını ve sadece benim olmasını istedim. Fakat bunu kabul etmedi ve bu şekilde ilişkimize devam ettik. Bir müddet sonra sıkılmaya başladım, ilişkimizi duyan arkadaş ve akrabalarım bir bir beni terk etmeye ve dışlamaya başladı. Bu durumun daha fazla devam edemeyeceğini düşünüp, karısına gizli bir mesaj gönderdim: “Eşinin bir sevgilisi var.” Bu şekilde karısı boşanmak ister ve ortam bana kalır diye düşünüyordum. Nihayet karısı bizi birlikte yakaladı ve sevgilim beni orada bırakıp eşinin peşinden gitti. Tabi eşi onu bu saatten sonra kabul etmedi ve boşandılar. Fakat sevgilim olacak o adam benimle evlenmedi ve üstelik ilişkimizi bitirdi. Sonuçta bu ilişki çevrem tarafından dışlanmama ve hayal kırıklığı ile ellerimin bomboş kalmasına neden oldu.”

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir