“Evliliğimi Kurtarmaya Nereden Başlamalıyım?”

Çiftlerin büyük çoğunluğu yıllardır boşanmayı engellemek için evlilik danışmanlarına ya da ilişki terapistlerine gitmektedir. Eşlerin birlikte katılımını gerektiren terapilerde, danışmanın tavsiyelerini harfi harfine uygulamak gerekir. Yeni yapılan çalışmalar göstermiştir ki, danışmanlara gidip evliliklerinde başarıyı yakalayan çiftlerin oranı 50% civarındadır.

Peki neden? Çünkü evlilik danışmanına gitmek tıpkı psikoloğa gitmek gibidir. Burada çiftlerin arasında geçen her negatif olay inceden inceye konuşulur. Bazı çiftler gerçekleri tam olarak açıklayamadığından, evlilik danışmanlarının önerdiği şeyler de pek işe yaramaz ya da eşlerden biri evlilik danışmanına gitmek isterken, diğerini ikna etmek oldukça güçtür. Zoraki gittiğinde de yapılan terapiler istenilen sonuçları vermez.

Bu sebeple kadınlar evliliklerini korumak için genellikle yeni uygulama ve stratejiler denemeyi tercih ederler. Taraflardan birinin olaylara bakış açısını değiştirmesi, evlilik problemlerinin çözülmesine çok yakın olunduğunun sinyallerini verir. Başarılı bir evlilik için eşlerden birinin var gücüyle çaba göstermesi, bir müddet sonra diğerinin de aynı yolda ilerleyeceğini gösterir. Eğer birlikte adım atmayı ya da ilk adımı karşı taraftan beklemeyi düşünürseniz vaktinizi boşuna harcamış olursunuz. Ayrıca araştırmalar yukarıda bahsetmiş olduğum yöntemin eşinizle terapiye gitmekten daha başarılı sonuçlar getirdiğini göstermektedir.

Bu evliliğinizi kurtarmak için umut verici değil mi? Yalnızca, evliliğinizi kurtarmak istediğinizde başarıya ulaşabileceğinizi unutmayın. Eğer olaylara bakış açınızı, eşinize ve evliliğinize olan tutumunuzu değiştirirseniz, eşinizin davranışlarını da olumlu yönde geliştirebilirsiniz.

Peki evliliğinizi tek başınıza kurtarmanın en iyi yolu nedir? Düşünce yapınızı nasıl değiştirebilir ve boşanmayı nasıl durdurabilirsiniz? Boşanmanın önüne geçmek ve evliliği kurtarmakiçin profesyonel öğretilere sahip ve tam olarak işe nereden başlamanız gerektiğini söyleyebilecek iyi bir rehbere ihtiyacınız var. Eğer ne yapmanız gerektiği konusunda genel bir çerçeveye sahip olursanız, bu çerçevenin içini doldurarak amacınıza ulaşmanız kolaylaşacaktır.

BONUS: Hemen ulaşabileceğiniz profesyonel bir desteğe mi ihtiyacınız var?

Bu konuda size yardımcı olabilecek, size profesyonel bir rehberlik hizmeti sunacak, Evliliği Kurtarma Formülü adlı e-kitabı okuyarak işe başlayabilirsiniz. Şimdiye kadar birçok çifti boşanma aşamasından döndürüp çok mutlu birer aile olmasına imkan sağlayan Evliliği Kurtarma Formülü ile evliliğinizin düze çıkması ve eşinizin size tutkuyla bağlanmasını sağlamak için uygulamanız gereken psikolojik teknikleri öğrenebilirsiniz. Üstelik, e-kitabın son derece uygun satış fiyatı ve online bir şekilde okunabilir olması onu oldukça ulaşılabilir kılıyor.

Lütfen, evliliğinizin boşanma ile sona ermesi için beklemeyin. İlişkiniz hakkındaki hayallerinizin ve umutlarınızın boşanma davalarında sönüp gitmesine izin vermeyin. Hemen şimdi, evliliğiniz için birşeyler yapın. Evliliği Kurtarma Formülü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir