Evli Erkekle Birlikte Olmanın Muhtemel Sonuçları

Evli bir erkekle mi birliktesiniz? Bu yazıyı okuduktan sonra evli bir erkekle birlikte olmanın muhtemel sonuçlarının neler olabileceğini öğreneceksiniz.

Nasıl bir insanla birlikte olursanız olun, hiçbir ilişki evli bir erkekle birlikte olmaktan daha kötü olamaz. Evli bir erkekle birlikte olduğunuzda, çok eğlenceli bir dünyaya adım atarsınız, fakat kısa süre sonra yüzünüzdeki gülümseme, büyük bir gözyaşına dönüşür sizin için. İlişkiye devam ettiğiniz süreçte de mutluluk ve gözyaşı döngüsünün içinde gidip gelirsiniz. Fakat neden kadınlar bile bile kendilerini böyle bir tuzağın içine hapseder?

Evli bir erkekle sevgili olmak karmaşıktır ve aynı şekilde oldukça karmaşık duygularla başlar. “Karımla aram iyi değil ve seni gerçekten çok seviyorum.” erkeklerin sevgili edinirken söylediği klasik sözlerdendir. Her hikmetse bu erkeklerin karıları ile araları hiç iyi değildir. Tabi karşısındaki kadına “Karımı çok seviyorum ama seninle de biraz vakit geçirmek istiyorum.” derse sevgili edinemez öyle değil mi?

Kadınlar, evli bir erkek tarafından beğenildiklerini hissettiklerinde, özellikle de adamın karısı güzelse, kendilerini çok mutlu hissetmektedir. Bilinçaltı olarak sanki güzel bir kadını yendiklerini düşünmektedirler. Daha sonra içlerindeki küçük şeytan onlara “Daha önce hiç kimse seni bu kadar sevmedi.”, “Hiçbir erkek sana bu kadar değer vermedi.” diye fısıldamaya başlar. Bu noktada kadın kendine hâkim olamayıp bu adamın kollarına kendini bırakıverir ve kara hikâye başlar. Kadın, birlikte olduğu adamın karısını kendisine rakip görmeye ve gizliden onunla savaşmaya başlar. Erkeği daha çok mutlu etmeye ve onun gözüne daha güzel görünmeye çalışır. Çünkü sonunda kazanan olmak ister.

Evli bir erkekle birlikte olmanızda belki adamın size olan ilgisi ve belki de maddi imkânları ağır basıyor olabilir. Fakat o sizi fiziksel olarak beğendiği için yanında tutar ve gerçek sevgisini karısına ve çocuklarına ayırır. Böyle bir durum yalnızca fiziksel olarak kullanıldığınızın resmidir. Bu adam sizden sıkılana kadar “Karımdan boşanacağım ama çocuklarımı düşünüyorum.” gibi bahaneler uydurur. Gerçek ise evli bir erkek tarafından kullanıldığınızdır. Duruma gerçek bir olaydan yola çıkarak bakalım.

Fatma anlatıyor:

“Evli bir erkekle ilişkiye başladıktan bir müddet sonra, korkunç şekilde kullanıldığımı hissettim. Kendime bunu yaptığım için çok kızdım. Fakat artık çok geçti. Beni, “Eşimden boşanacağım, seni eşimden daha çok seviyorum.” diye kandırmaya devam ediyordu. O’nu bırakamadım. Çünkü çok zengindi ve bana sağladığı imkânları kaybetmek istemedim. Eşinden boşanması için bir de çocuk doğurdum. Ben karısını boşamasını beklerken, benden sonra karısı da bir çocuk doğurdu. İşte bu anda dünyalar başıma yıkılmıştı. Kızım 2 yaşına geldiğinde kavgalarımız iyice arttı ve sonunda ayrıldık. İntikam almak için karısını da bu ilişkiden ve bebekten haberdar ettim. Sonunda onlar da ayrıldı. Adam bana döner diye bekledim ama nafile. Kendine başka bir sevgili bulmuştu bile. Kızımı babasız büyütmek zorunda kaldım. Evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya geldiğini öğrendiğinde kızım benden nefret etti. Hayatta şunu öğrendim ki, yuva yıkanın gerçekten yuvası olmuyormuş. Şimdiki aklım olsaydı, maddi durumu normal bir adamla düzgün bir yuva kurardım.”

Bu yaşanmış örnekte de görüldüğü gibi, evli bir erkekle birlikte olmak kişiyi çok sancılı dönemlere doğru götürmektedir. Bu sebeple evli bir erkekle ilişki içindeyseniz ya da bir ilişki düşünüyorsanız, hemen bu ilişkiye ve düşünceye bir son verin. Böylece kendinize hem çok büyük bir iyilik yapmış olur, hem de kendinizi başka bir kadının hakkına girmekten de kurtarmış olursunuz

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir