Eski Sevgiliyi Unutmak için 3 Öneri

Sevgilinizden yeni ayrıldınız ve kendinizi çok kötü hissediyorsunuz. Sevgilinizin size geri dönmesi için elinizden geleni yaptınız ama başaramadınız. Artık sizin için tek çıkar yolun, eski sevgilinizi unutmak olduğunu anladınız ama bunu da başaramıyorsunuz. Şunu unutmayın, sevgilinizden ayrıldıktan sonra moralinizin çok bozuk olması ve kendinizi çok kötü hissetmeniz oldukça doğaldır. Bu kötü durumdan hızlıca kurtulmanın tek yolu, kendinize değer vermek suretiyle özgüveninizi yükselmektir. İşe yarar mı diye soracak olursanız, o çok meşhur yapımcının (A.I.) boşandığı Instagram fenomeni genç karısının (Ş.S.) nasıl da kendine değer vermek suretiyle özgüvenini yükselterek ayrılık acısıyla başa çıktığına bakmanızı tavsiye ederim. İşte, şu 3 öneriyi yerine getirdiğinizde siz de özgüveninizi yükseltmiş olursunuz ve eski sevgilinizi kısa süre içinde unutabilirsiniz. Üstelik, yükselmiş olan özgüveniniz sayesinde hayata eskisinden daha iyi devam edersiniz.

1. Kendisini şımartın.

Sevgilinizden ayrıldıktan sonra moralinizin bozuk olması ve kendinizi depresyonda hissetmeniz son derece olağan bir durumdur. Bu durum biran önce kurtulmanın en kolay yolu, kendinizi şımartmaktır. Kendinizi şımartmaya ilk olarak iyi bir kuaföre gidip saçınıza yeni bir tarz vermekle başlayabilirsiniz. Sonrasında bir masaj salonunda kendinize güzel ve rahatlatıcı bir masaj yaptırabilir ve daha sonra kendinize yeni kıyafetler alabilirsiniz. Psikolojinizin düzelmesinde hiçbirşey size kendinize yeni ve seksi bir görünüm kazandırmaktan daha iyi gelmeyecektir. Bütün bunları yaptığınızda bilinçaltınıza ne kadar değerli olduğunuza mesajı göndermiş olacaksınız. Bilinç altına göndermiş olduğunuz bu mesaj ise özgüveninizin artmasını ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

2. Spor yapın.

İçinde bulunduğunuz kötü psikolojiden kısa süre içinde kurtulmak için spor yapmak oldukça faydalıdır. Spor yapmanın temelde size 3 faydası olacaktır. Birincisi; sevgilinizden ayrılmanız sonucu yaşamış olduğunuz üzüntü, vücudunuzda atmanız gereken kötü bir enerjiye dönüşür. Bu enerjiyi atmanın en iyi yolu ya ağlamak ya da spor yapmaktır. Ağlamak, sizi harap edeceği için en iyi yol tabii ki spor yapmaktır. Spor yapmanın ikinci faydası; spor sayesinde eskisinden daha iyi bir fiziğe sahip olacağınız için özgüveniniz artacak olmasıdır. Bu da size yaşam sevinci katacağı için hayatın akışına kısa süre içinde dönmenizi sağlayacaktır. Spor yapmanın son faydası ise, gittiğiniz spor salonunda tanışacağınız yeni insanlar sayesinde çevrenizin genişlemesi olacaktır. Kim bilir, belki de yeni sevgilinizi spor salonunda bulacaksınız.

3. Macera yaşayın.

Eski sevgiliyi unutmanın en iyi yollarından biri de, ileride güzel anılar olacak yeni maceralar yaşamaktır. Örneğin, en iyi arkadaşınızı da yanınıza alıp uygun fiyatlı bir yurtdışı tatil programına katılmak, psikolojinizin düzelmesinde oldukça faydalı olacaktır. Eğer yurtdışına gitmek gözünüzde büyüyor ise, yurtiçinde bir sahil kasabası da işinizi görecektir.

BONUS: Yine de, O’nu yeniden elde etmek mi istiyorsunuz?

Eğer herşeye ragmen eski sevgilinizi unutamıyor musunuz? Tüm yaşananlara ragmen, onu yeniden elde etmek istiyor ve bununla ilgili profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, o halde eski erkek arkadaşını geri kazanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü adlı e-kitabı alıp bir an önce çalışmalara başlamalısınız. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü’ndeki teknikleri uygulayan kadınlar, 90% başarı oranı ile eski sevgililerini yeniden elde etmişlerdir. Üstelik bu defa, onları kendilerine aşık ederek. Çünkü, Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü, klasik yöntemleri değil, tamamen eski erkek arkadaşın bilinçaltını etkileyen psikolojik tekniklerden oluşmaktadır. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir