Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin 4 İpucu

Her ne kadar sevgilinizle ilişkiniz artık bitmiş olsa da, birçoğumuz için “Ayrıldık!” demek, ayrılığı kabullenmek çok zordur. Özellikle onu hala seviyorsanız ve devamlı olarak onunla yaşadığınız güzel anıları düşünüyorsanız, eminim onu tekrar nasıl elde edebileceğinizin planlarını kurmaya başlamışsınızdır bile.

Ne yazık ki, eski sevgilinizin size geri dönmesini sağlamak hiç de kolay bir iş değildir. Eski sevgilinizin size geri dönmesi için sizin, onun tekrar beraber olmak isteyeceği kişi olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki 4 ipucu, eski sevgilinizin tekrar sevgili olmak isteyeceği kişiye dönüşmenizde oldukça faydalı olacaktır.

1. Eski sevgilinizin peşine düşmeyi bırakın.

Eğer ayrılık sonrası eski sevgilinizi sürekli arıyor, ona mesaj gönderiyor, ya da başka şekilde rahatsız ediyorsanız, kesinlikle yanlış yoldasınız demektir. Bu tip davranışlarınız, onu irrite etmekten başka bir işe yaramayacaktır. Unutmayın, eski sevgiliniz size geri dönecekse bu, o size geri dönmek istediği için olacaktır, siz devamlı onun peşine düştüğünüz için değil.

2. Dış görünüşünüzü yenileyin.

Yukarıda da söylediğim gibi, eski sevgilinizi geri kazanmanın tek yolu, onun sizi geri istemesidir. Onun sizi istemesi için sizin eskisinden daha çekici birisi olmanız gerekir. İlk olarak bir spor salonuna yazılın ve düzenli olarak spor yapmaya başlayın. Spor yapmaya yeni başlayan kişilerdeki ilk 4 haftalık sürede yaşanan fiziksel değişim, doğru diyetle birlikte oldukça hızlıdır. Sadece ilk dört hafta da bile eskisine oranla 20% – 25% arası daha çekici bir vücuda sahip olabilirsiniz. Dış görünüşünüzdeki bu yenilenme sürecine kendinize yeni kıyafetler alarak destek verin. Aldığınız kıyafetlerin, modaya uygun, üstünüze yakışan kıyafetler olmasına dikkat edin. İllaki pahalı mağazalardan alacaksınız diye bir kural yok, ama çok ucuza da kaçmayın.

3. Her zaman olumlu olmayı unutmayın.

Sevgilinizle yaşamış olduğunuz ayrılık sonrası kendinizi kötü hissetmeniz çok doğaldır. Ama kendinizi biran önce bu kötü moddan kurtarmalısınız. Eğer devamlı negatif enerji yayan birisi olursanız, sadece eski sevgiliniz değil hiç kimse sizinle beraber olmak istemeyecektir. Psikolojinizi düzeltmenin en iyi yolu, hayatınızda size mutluluk veren şeylere odaklanmaktır. Sevgilinizle birlikteyken ilgilenmeye vakit ayıramadığınız bir hobiniz varsa, bu süre içinde yeniden hobinizle ilgilenmeye vakit ayırabilirsiniz. Böylece ilişkinizin neden bittiğini de daha tarafsız bir şekilde değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

4. Eğlenceli birisi olun.

Sosyal hayata dahil olmadan evde öylece vakit geçirmek, psikolojinizi bozmaktan ve sizi tekrar kötü moda sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Haftada birkaç gün arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmekten ve yeni insanlar tanımaktan geri durmayın. Eğer size uygun aktivitelerde yer alıp hayatınıza sosyallik katabilirseniz, dışarıya karşı daha eğlenceli görünürsünüz. Unutmayın, karşı cins her zaman eğlenceli olanları, karamsar olanlara tercih eder.

BONUS: Psikolojik tekniklere başvurun.

Eğer eski sevgilinizin size geri dönmesini istiyor ve bununla ilgili profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, eski erkek arkadaşını geri kazanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü adlı e-kitabı alıp bir an önce çalışmalara başlamalısınız. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü’ndeki psikolojik teknikleri uygulayan kadınlar, 90% başarı oranı ile eski sevgililerini yeniden elde etmişlerdir. Üstelik bu defa, onları kendilerine aşık ederek. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir