Eski Sevgilinizi Geri Kazanmak İçin Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Davranış

Bazen sevgilinizle yaşadığınız ayrılıklar aranızdaki aşkın da bittiği anlamına gelmez. İçinizde ufacık bir umut bile olsa ilişkiyi kurtarıcı yollar arayabilirsiniz. Ancak ilişkinizi kurtarmanın yollarını ararken yapacağınız bazı davranışlar sizi eski sevgilinizin gözünde küçük düşürebilir. Böyle bir durumdan kaçınmak için aşağıda belirtilen 3 davranıştan uzak durmanızı tavsiye ederim;

1. Asla yalvarmayın.

Yalvarmak, eski sevgilinizin gözünde sizi budala, zavallı ve acınacak hali olan itici bir konuma yerleştirecektir. Bu sebeple, hareketleriniz daha ciddi, daha seviyeli ve umursamaz olmalıdır. Ancak bu şekilde tekrar onun dikkatini çekebilirsiniz.

2. Depresif hareketlerden kaçının.

Yardıma muhtaç ve yıkılmış bir hale bürününce eski sevgilinizin size döneceğini düşünebilirsiniz. Bu, onsuz yapamadığınızın ve o olmayınca yıkıldığınızın bir göstergesidir. Fakat bunun gibi aptalca hareketlerde bulunmak onun ilgisini çekmek yerine midesini bulandırır. “Nasıl kurtulacağım ben bu sorunlu insandan?” gibi bir tepki yaratır. Ayrılıktan sonra daha bir güçlü, daha bir bakımlı ve kendine güvenen bir yapıya bürünmelisiniz.

3. İlk hareketi siz yapmayın.

Birkaç hafta önce ayrıldıysanız, tekrar görüşmek için acele etmeyin. Kendisini toparlayıp ilk adımı onun atmasını bekleyin. Eğer aranızda hiçbir problem yokken ayrılmayı size o teklif ettiyse, başka bir kadının varlığından da şüphe edebilirsiniz. Durum her ne olursa olsun asla gururunuzu ayaklar altına almayın. Hiç kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin. O zaman kazanan siz olursunuz.

BONUS: Yanlış kişilerden danışmanlık almaktan kaçının.

Eğer eski sevgilinizin size geri dönmesini istiyor ve bununla ilgili profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, eski erkek arkadaşını geri kazanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü adlı e-kitabı alıp bir an önce çalışmalara başlamalısınız. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü’ndeki teknikleri uygulayan kadınlar, 90% başarı oranı ile eski sevgililerini yeniden elde etmişlerdir. Üstelik bu defa, onları kendilerine aşık ederek. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü’ne ulaşmak için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir