Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmanın 6 Adımı

Eski erkek arkadaşınızıntekrar size dönmesini mi istiyorsunuz? İşte, onu yeniden kazanmanızı sağlamanın 6 adımı;

1. Eski sevgilinizle iletişime geçmeden önce kendinize şu 2 soruyu sorun.

İlk soru, ona karşı hala sıcak duygular mı besliyorsunuz, yoksa yalnızlıktan mı sıkıldınız? Eğer duygularınızdan emin değilseniz onu aramayın. İkinci soru, onunla olan ilişkiniz gerçekten sağlıklı mıydı? Yaşadığınız olumsuzluklar, kavgalar, onun nasıl sinirli bir insan olduğu gibi eskiden yaşadıklarınızı şöyle bir aklınızdan geçirin. Tekrar onu kazanmaya çalışacağınız kadar değerli bir insan olup olmadığına karar verin.

2. Eğer iki soruya da cevabınız “Evet” ise, ona tekrar ulaşmak için önerilere başlayabiliriz.

Eski sevgilinizin nabzını ölçmekle işe başlayın, örneğin; “Facebook’ta seni görmek ne güzel!, görüşmeyeli nasılsın?”Onun böylesine bir soruya vereceği cevap, size karşı düşüncelerini belli edecektir. Eğer cevap ters ve kısaysa, bu iyiye işaret değildir. Gülücük işaretleri ile veya sempatik kelimelerle yazılmışsa size yeşil ışık yakmış demektir. Unutmayın, öncelikle normal bir arkadaş gibi ona yaklaşın!

3. Ona kritik sorular sormadan önce, sevgilisi olup olmadığını anlamaya çalışın.

Eğer ilişki statüsünü belirtmemişse, Facebook ve Instagram profilindeki fotoğraflarını karıştırmakla işe başlayın. Bu fotoğraflar sevgilisi olup olmadığı konusunda size ipucu verecektir. Eğer fotoğrafların çoğunda aynı kız varsa, bu kişi onun sevgilisi olabilir. Ama daha emin olmak için ortak arkadaşlarınızın ve daha sonra da onun ağzını yoklayın.

4. İyi bir cevap çok mu uzak? O zaman kısa bir soru ile kahve içmeye davet edin.

Evet, yanlış duymadınız, onu kahve içmeye davet edin. Bu nötr bir istektir. Çünkü ondan romantik bir beklentiniz yok. Sadece kahve içmeye davet ediyorsunuz. Daha önce gittiğiniz bir restoran ya da kafede buluşmanız eski anıların tekrar canlanmasını sağlayacaktır.

5. Randevunuz boyunca geçmişte yaşadığınız eğlenceli, heyecanlı, romantik zamanları konuşun.

Bu durum duyguların yeniden ateşlenmesini sağlayacaktır. Sonra bir fırsatının bulup fiziksel bir dokunuşta bulunun. Mesela yanlışlıkla diziniz dizine değsin ya da eliniz eline. Onun durumunu gözlemleyin; kendini geri mi çekiyor, yoksa rahat mı?

6. Son olarak durumun gidişatına bakarak aranızın neden bozulduğu ile ilgili bir konu açın.

Problemlerinizi orada çözebilirseniz kaldığınız yerden başlama ihtimaliniz yüksektir. Çok fazla da üzerine gidip onu sıkıştırmayın ki yeniden başlamadan bitmesin.

BONUS: Uzman bir destek ile ona karşı psikolojik teknikler uygulayın.

Eğer herşeye rağmen, eski sevgilinizi unutamıyor ve size geri dönmesini istiyorsanız, eski erkek arkadaşını geri kazanmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü adlı e-kitabı alıp bir an önce çalışmalara başlamalısınız. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü’ndeki psikolojik teknikleri uygulayan kadınlar, 90% başarı oranı ile eski sevgililerini yeniden elde etmişlerdir. Üstelik bu defa, onları kendilerine aşık ederek. Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanma Formülü ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir