“Eşimin İzlediği Cinsel İçerikli Filmler (P.rno) için Telaşlanmalı mıyım?”

Cinsel içerikli filmler, kadınları ya da erkekleri farklı şekillerde etkileyebilmektedir. Genellikle kadınlar eşlerinin bu durumları karşısında telaşa kapılmakta, eşlerinin kendilerini aldattığı ve kendilerinin yeterince güzel olmadıkları kanısına varmaktadır. Yaşanmış iki olaydan örnekler verelim;

Asya soruyor:

Eşim her gece yalnız kaldığında internet üzerinden cinsel içerikli filmler izliyor. Bundan hoşlanmadığımı daha önce onunla konuştum ve bir daha izlemeyeceğine dair bana söz verdi. Fakat bilgisayarına baktığımda hala bu tür filmler izlediğini ve sosyal medya hesaplarında bu filmlerde oynayan kadınları takip ettiğini görüyorum. Artık beni yeterli bulmadığı için kendine böyle bir tatmin aracı aradığını düşünmeye başladım. Hemen kendime çeki düzen vermeye başladım. Saçlarımı kestirdim, rengini değiştirdim, hemen diyete başladım ve 2 ayda 5 kilo verdim. Ama yine de onunla başa çıkamıyorum. Ne yapmalıyım?”

Başka bir kadının gözünde aynı duruma bakalım;

Dilara soruyor:

Eşim cinsel içerikli filmler izlemekten dolayı ilişkimizden uzaklaştı. Bir ara izlediği filmlere bakıp ne tip kadınlardan hoşlanıyorsa ben de öyle olayım deyip, göğüslerime silikon yaptırmayı bile düşündüm. Bunu eşimle konuştuğumda, “Senin kendine hiç güvenin yok mu? Bilgisayardaki kadınları mı kıskanıyorsun” diye cevap verdi. Sizce bu aldatmakla aynı şey değil mi? Yakında bu adamdan boşanmayı düşünecek duruma geldim!

Asya ve Dilara’ya önerim:

Erkekler bu tür filmlere ilgi gösteriyor. İzlemelerini engelleyemezsiniz. Eğer bu tür filmleri biraz heyecanlanmak için izliyor ve soluğu sizin yanınızda alıyorsa telaşlanmanıza gerek yok. Esasında ortada kıskanılacak bir durum da yok. Bir müddet sonra eşiniz kendiliğinden bu tür filmlerden sıkılacak ve normal yaşantısına dönecektir.

Fakat bu filmleri sürekli izliyor ve orada gördüğü kadınları hayal etmeyi, size dokunmaya ve sizinle birlikte olmaya tercih ediyorsa ortada anormal bir durum olduğu söylenebilir. Her şeyin aşırısı zararlıdır ve sonunda psikolojik rahatsızlıklar bile ortaya çıkabilir. Öyle ki, bazı erkekler bu online alışkanlıkları için para bile harcayabilmektedir.

Öncelikle sakin olun ve onun kötü bir alışkanlığı varmış gibi ona yaklaşmaktan kaçının. Daha sonra yapabileceğiniz en iyi şey, film izlemesine mahal vermeden onun enerjisini almaktır. Yani eşiniz sizin isteklerinizden yorgun düşerse, size dokunarak cinsel isteklerini doyurursa, sanal dünyaya fazla ilgi göstermeyecektir. Eğer bu şekilde davrandığınızda sizi reddediyor ve hala online ortama dönmek istiyorsa, ortada telaşlanacak bir durum olduğu söylenebilir ve profesyonel bir yardım alınabilir.

BONUS: Hemen ulaşabileceğiniz uygun fiyatlı bir profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Bu konuda size yardımcı olabilecek, size profesyonel bir rehberlik hizmeti sunacak, Evliliği Kurtarma Formülü adlı e-kitabı okuyarak işe başlayabilirsiniz. Şimdiye kadar birçok çifti boşanma aşamasından döndürüp çok mutlu birer aile olmasına imkan sağlayan Evliliği Kurtarma Formülü ile evliliğinizin düze çıkması ve eşinizin size tutkuyla bağlanmasını sağlamak için uygulamanız gereken psikolojik teknikleri öğrenebilirsiniz. Üstelik, e-kitabın son derece uygun satış fiyatı ve online bir şekilde okunabilir olması onu oldukça ulaşılabilir kılıyor.

Lütfen, evliliğinizin boşanma ile sona ermesi için beklemeyin. İlişkiniz hakkındaki hayallerinizin ve umutlarınızın boşanma davalarında sönüp gitmesine izin vermeyin. Hemen şimdi, evliliğiniz için birşeyler yapın. Evliliği Kurtarma Formülü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir