Erkeklerin Utangaç Kızlardan Sıkıldıkları 4 Durum

Yapılan bir çok araştırma, erkeklerin utangaç kızlardan hoşlandıklarını ortaya koymaktadır. Ancak herşeyin bir dozu olduğu gibi, utangaçlığın ve çekingenliğin de bir dozu olmalıdır. Aksi halde erkekler, bir utangaç kız olarak sizi fazlaca çekingen bulup yanınızdan kaçmanın bir yolunu ararlar. İşte erkeklerin utangaç kızlardan uzaklaşmanın bir yolunu aradığı o 4 durum;

  1. Utangaç olmak sizin kişiliğinizin bir parçasıdır. Fakat birkaç buluşmadan sonra, hala birlikte olduğunuz erkeğe karşı açılamaz ve onunla sohbet edemezseniz bir müddet sonra o sizden sıkılabilir.
  2. Her zaman yardıma muhtaç olduğunuz izlenimi yarattığınızda müstakbel sevgiliniz sizden sıkılacaktır. Tamam, erkekler kendilerinden yardım isteyen kadınlardan hoşlanır, fakat bu sürekli hale gelirse bıkkınlık yaratır.
  3. Aklınızdakini söylemez ve sürekli olarak müstakbel erkek arkadaşınızın bunu uğraşarak anlamasını beklerseniz, bir müddet sonra onun sabır taşını çatlatabilirsiniz.
  4. Her zaman ona katılır ve kendi kendinize bir birey olamazsanız, bir müddet sonra doğal olarak erkek arkadaşınız sizden sıkılacaktır. Bu nedenle her zaman onun söylediklerine katılmayın! Sizin de kendinize ait mantıklı fikirleriniz olsun.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir