Erkekleri, Kadınlara Aşık Eden 7 Tutum ve Davranış

Erkekleri, bir kadına aşık eden tutum ve davranışların neler olduğunu bilmek ister misiniz?

Erkekler, kadınlardan çok hoşlanır. Bu, bilinmeyen bir gerçek değil. Fakat bazı kadınlar vardır ki, erkekler, bu tür kadınlara ilk görüşte aşık olurlar ve adeta taparcasına bağlanırlar. Eminim siz de reklamlarda ya da çevrenizde erkeklerin hayran olduğu bu türden kadınlara rastlamışsınızdır. Peki, siz de bu tür bir kadın olmayı ister misiniz?

Esasında erkeklerin başını döndürecek tarzda bir kadın olmak çok zor değildir. Bunun için yalnızca erkeklerin bir kadında en çok nelerden hoşlandıklarını bilmek ve tüm erkeklerin çekici bulduğu tarzda bir kadının özelliklerini keşfetmek yeterlidir. Peki, erkeklerin ilgisini çekmek için neler yapmak gerekir? İşte cevabı…

1. Neşeli Tavırlar

Neşeli tavırları olan, cilveli, mutlu kadınlar en sert erkeğin bile kalbini yumuşatabilirler. Mutlu bir kişilik yapısına sahip olmak ve hayata her zaman olumlu tarafından bakmak, çevrenize pozitif enerji yaymanızı sağlar. Bu da erkeklerin ilgisini çekmenize yardım eder.

2. Dış Görünüş ve Kıyafetler

Her zaman iyi görünerek ve güzel kıyafetler giyerek erkeklerin ilgisini çekmek mümkündür. Yağmurlu bir günde kıpkırmızı bir şemsiye, gri ve siyaha bürünmüş bir caddede her zamankinden fazla dikkat çeker öyle değil mi? Bu nedenle iyi giyinin, kalabalıklar içinde fark edilin ve kendinizi iyi hissedin. Tabi bu demek değildir ki, her zaman dikkat çekici renkler, dar ve dekolteli kıyafetler giyin. Üzerinize yakışan, içinde rahat ettiğiniz, temiz, bakımlı ve hoş görünmenize yardımcı olan kıyafetleri tercih edin. Tabi güzel bir parfüm sürmeyi de ihmal etmeyin.

3. Flörtöz Davranışlar

Erkekler flörtöz davranışlara sahip olan kadınlara vurulurlar. Zarif hareketler, göz süzmeler, gülümsemeler, size daha hoş bir hava verecektir. Örneğin; hoşlandığınız erkeğin görebileceği noktada bir aynanın karşısına geçip kendi kendinize flörtöz davranışlar sergilediğinizi düşünün. Tamam, ilk bakışta çok aptalca görünebilir, fakat bir erkeği etkilemek için bu denenmiş ve sonuçları ikinci saniyeden itibaren görülebilen davranışlardan biridir.

4. Tenin Görünmesi

Erkekler, bir kot pantolon ve tişört giymiş bir kadının esnerken ya da bir yere uzanırken fark etmeden belinin açıldığı sahneyi görmeye dayanamazlar. Tabi böyle bir sahneyi ortaya koyarken dikkatli olmak ve abartıya kaçmamak gerekir. Hafif bir aralık onların meraktan çıldırmalarına neden olur.

5. Baştan Çıkaran Ses Tonu

Bir kadının tatlı ses tonu erkeğin içini okşar. Bu nedenle konuşurken ses tonunuzu kontrol etmeyi ve yumuşak bir ses tonunu yakalamayı bilmelisiniz. Asla yüksek ve cırtlak bir ses tonun kullanmamalısınız. Yavaş ve yumuşak bir ses tonu erkeklere çok daha çekici gelmektedir.

6. Yardım Talebi

Bir kadın tarafından gelen yardım talebini karşılamak, neredeyse her erkeğin hayalidir. Çünkü erkekler yapısal olarak kadınlar tarafından takdir edilmekten hoşlanırlar. Tabi bu yardım talebini uzun süredir birlikte olduğunuz erkek arkadaşınıza ya da eşinize yaptığınızda, onların bu durumdan hoşnut olacaklarını pek sanmayın. Tanımadığınız ve hoşlandığınız bir erkeğe doğru yürüyüp, yüzünüzde bir gülümsemeyle ondan yardım istemeniz, onu hemen yola getirir.

Erkekler kendilerinden yardım talep eden kadınlara bayılırlar. Bu şekilde onlar kendilerini bir koruyucu gibi hissederler. İşin sonunda flörtüz bir ses tonuyla ona teşekkür ettiğinizde ise muhtemelen, size daha fazla konuda yardım edebilmek için telefon numaranızı isteyecektir.

7. Bakışlar

Bir kafede otururken elindeki kahvesini yudumlayan bir adamdan çok hoşlanmış olabilirsiniz. Eğer bir erkekten hoşlandıysanız, dikkatini çekmek için ona bakmaktan çekinmeyin. Çünkü erkekler kendileri ile ilgilenen kadınlardan hoşlanırlar. Bu şekilde onunla tanışabilir ve onun size göre olup olmadığını keşfedebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir