Bir Kıza Çıkma Teklifi Etmenin 5 Adımı

Yakınınızdaki bir kızla flörtöz bakışmalar ve konuşmalar gerçekleştiriyorsunuz ve siz bunu bir adım öteye taşımak istiyorsunuz. Çünkü onunla bir buluşma gerçekleştirerek birbirinizi daha yakından tanıma ve daha eğlenceli vakit geçirme fırsatı elde edebilirsiniz. Bunun için karşınızdaki kıza çıkma teklifi etmeniz gerekir. Tüm yapmanız gereken ise ona “Benimle çıkar mısın?” diye sormaktır. Fakat utangaç bir yapıya sahipseniz çıkma teklifi etmek bu kadar kolay olmayabilir. Bu nedenle çıkma teklifi ederken aşağıdaki adımları takip etmeniz işinizi daha kolay hale getirecektir.

1. Bir plan yapın.

Öncelikle kendi kendinize ya da çıkma teklifi etmek istediğiniz kişinin arkadaşlarıyla konuşarak, iyi bir plan yapın. Çıkma teklifi edeceğiniz kız ne tür aktivitelerden hoşlanır? Buna göre sinemaya ve bowlinge gitmek gibi iki ayrı aktivite planı yapın.

2. Çıkma teklifi etmek için doğru zamanı yakalayın.

Eğer çıkmak istediğiniz kızla arada bir de olsa konuşma fırsatı elde ediyorsanız, ona çıkma teklifi etmek için doğru zamanın hangisi olduğunu da iyi ayarlayabilmelisiniz. Zaten konuşmalarından ve size bakışından tam olarak nasıl bir yanıt alacağınızı anlayabilirsiniz.

3. Çıkma teklifi edin.

Başlangıçta basitçe bir sinema ya da bowling planı yapmıştınız. Tam zamanını yakaladığınızda bununla ilgili planınızı karşınızdaki kıza ifade etmelisiniz. Örneğin;

Siz:“Bu hafta sonu ne yapıyorsun?”

O:“Aslında bowlinge gitmeyi düşünüyorum.”

Siz: “İyi fikir ya da istersen beraber sinemaya gidebiliriz. Mükemmel bir film gelmiş. Ne dersin?”

Ya da

Siz:“Japon mutfağının iyi olduğu bir restoran biliyor musun? “

O:“Evet, Dragon’u çok severim. Oraya gidebilirsin.”

Siz:“Çok güzel. O zaman Dragon’a beraber gidelim. Ne zaman müsaitsin? Bu hafta sonu? “

Ya da

Siz: “X Park’ta inanılmaz güzel bir restoran açılmış. Tamamen doğayla iç içe ve mükemmel bir kahvaltı sunuyormuş. Bu hafta sonu oraya beraber gidelim. Gelmemen için de hiçbir bahane kabul etmiyorum.”

4. “Evet” yanıtı alırsanız…

Eğer çıkma teklifi ettiğiniz kızdan “evet” yanıtı aldıysanız, en azından onun da sizinle ilgilendiğini ve sizi daha yakından tanımak istediğini anlayabilirsiniz. Tabi bu durum karşınızdaki kızın illaki size romantik anlamda ilgi duyduğunu göstermez. Ama yine de bir sevgili edinmek için ilk büyük adımı attığınız söylenebilir.

5. “Hayır” yanıtı alırsanız…

Hayatta “hayır” yanıtı almaktan asla korkmayın. Her zaman şansınızı sonuna kadar zorlayın. Karşınızdaki kız belki naz yapmak için bile hayır yanıtı verebilir. Bu nedenle “Benim sevgilim var” şeklinde çok sert ve net bir yanıt almadıysanız, şansınızı tekrar deneyin. Kadınlar ısrarcı erkeklerden hoşlanırlar. Eğer o kız size olumlu yanıt vermediyse, bu dünyanın sonu değildir ve başka kızlarla da aynı aktiviteler gerçekleştirilebilir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir