Bir Kadının İlk Buluşmada Sizden Hoşlandığını Gösteren 17 İşaret

İlk buluşmanızın nasıl geçtiğini merak mı ediyorsunuz? Karşı tarafta gözlemlediğiniz 17 işaretle ilk buluşmanızın iyi geçip geçmediğini anlayabilirsiniz!

Heyecanlı geçen ilk buluşmayı atlattınız, fakat onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını tam olarak anlayamadınız. Eğer bu konuda bir karara varmak için sabırsızlanıyorsanız, buluşmadan sonra onu arayıp hemen tepkisini öğrenebilirsiniz. Buna alternatif olarak, karşı tarafta gözlemlediğiniz şu 17 işaret, size yol gösterici olacaktır;

1. Oturuş Şekli

Eğer müstakbel sevgilinizle hoş vakit geçiriyorsanız, onun sizden uzak oturması pek mümkün değildir. Konuşma esnasında size doğru yaklaşıyor ya da eğiliyor muydu? Eğer bu şekilde oturuyorsa, sizinle birlikte olmaktan hoşnut demektir. Buna ek olarak, eğer buluştuğunuz kadın arkasına yaslanmış, rahat rahat sizinle sohbet ediyorsa, sizden hoşlanmaktan ziyade sizin yanınızda rahat etmiş demektir.

2. Yüz İfadesi

Eğer müstakbel sevgilinizin yüzünde kontrol edilemez bir gülümseme yer alıyorsa, sizden çok hoşlanmış demektir. Bu sıcak gülümseme o sizi dinlerken ya da size bir şey anlatırken hiç gitmediyse onu etkilemeyi başardınız demektir.

3. Bakış Şekli

Müstakbel sevgiliniz, konuşurken gözlerinizin içine bakıyor ve konuşurken derin derin sizi izliyorsa sizden hoşlanmış demektir. Tabi bu bakışlar sizi rahatsız ediyorsa, diğer bir ifade ile hoşnutsuzluk belirtiyorsa, müstakbel sevgilinizin sizden hoşlanmadığı da ortaya çıkabilir.

4. Kahkahaları ve Kızarmaları

Müstakbel sevgiliniz yaptığınız en küçük şakaya bile kahkahalarla gülüyor ya da ona yaptığınız en küçük iltifatta bile yüzü kızarıyor mu? Kızarmalar ve kahkahalar, karşınızdaki kadının sizden hoşlandığını gösteren flörtüz işaretlerdendir.

5. Konuşması

Sohbetin başlarında ikinizde de tutukluk olabilir, söze nasıl başlayacağınızı ve sürdüreceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ancak sohbetin devamında, o tutukluk yerini hoş bir muhabbete bıraktıysa, olumlu bir durum içinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Buna göre, size sürekli gülümser, söylediklerinize katılır, konuşurken size doğru yönelir. Bu şekilde davranışlarından sizden hoşlandığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

6. Buluşmayı Uzatmaya Çalışması

Müstakbel sevgiliniz, sürekli saatine bakarak gitmesi gerektiğini mi belirtiyor? Yoksa tatlısını yavaş yavaş yiyerek buluşmanın uzamasını mı istiyor? Eğer çeşitli sebeplerle sizinle daha fazla vakit geçirmeye çalışıyorsa bu sizden hoşlandığı anlamını taşır.

7. Dokunması

Müstakbel sevgiliniz sohbetiniz esnasında dizinize ya da kolunuza sıklıkla dokunuyor mu? Eğer öyleyse bu sizden hoşlandığının ve size yakınlık göstermek istediğinin bir işaretidir. Aksi halde bırakın size dokunmayı, çok fazla yüzünüze bile bakmayacaktır.

8. Kendiyle İlgilenmesi

Müstakbel sevgiliniz arada bir izin isteyip makyajını tazelemek, saçını düzeltmek gibi davranışlarda bulunabilir. Bunlar, size güzel görünmek istediğinin birer işareti olabilir. Ancak gereğinden fazla kendisi ile ilgileniyor ve sizinle yeteri kadar bir diyaloğa girmiyorsa, bu da sizden hoşlanmadığının bir göstergesidir.

9. Davranışları

Eğer müstakbel sevgiliniz sizin hareketlerinizi taklit etmeye başladıysa, sizden hoşlandı demektir. Siz kolunuzu masaya dayadığınızda o da fark etmeden dayıyor, siz yavaşça konuştuğunuzda oda aynı şekilde yanıt veriyorsa, bunlar size ısındığının göstergeleridir.

10. Gelecek Buluşma

Eğer birinde hoşlanırsanız, onu tekrar görmeden duramazsınız. Eğer müstakbel sevgiliniz de tekrar ne zaman görüşeceğiniz ile ilgili soru soruyor ya da yaptığınız plana dahil oluyorsa, muhtemelen sizden hoşlanmıştır. Zaten sizden hoşlanmaması durumunda plan yapmak yerine, sonra görüşürüz diyorsa o an sizden kurtulmak için konuşuyor demektir.

11. Flörtöz Dokunmaları

Çok hoşlandığınız, yanı başınızda oturan birine dokunmadan durabilir misiniz? Üstelik buluşma esnasında! Eğer müstakbel sevgiliniz sizden etkilendiyse, ellerini sizden uzak tutamayacaktır. Bir bahane ile mutlaka size dokunmak isteyecektir.

12. Çevreye Olan İlgisi

İlk buluşmanızda müstakbel sevgiliniz çok fazla çevresiyle ilgileniyorsa, sizi yeterince çekici bulmamış demektir. Fakat sürekli olarak sizinle ilgileniyor, konuşuyor, gülüyor ve sanki o anda onun dünyası sizmişsiniz gibi davranıyorsa, muhtemelen sizden hoşlanmış demektir.

13. Benzer Yönleriniz

İlk buluşmadaki konuşmalarınız esnasında benzer yönleriniz ya da ilgi alanlarınız olduğunu öğrendiğinde müstakbel sevgiliniz nasıl tepkiler veriyor? Eğer çok heyecanlanıyor ve yerinde duramıyorsa, sizinle ortak noktalar bulduğu için çok mutlu yani sizden çok hoşlanmış demektir.

14. Verdiği Yanıtlar

Müstakbel sevgiliniz siz sormadan çok iyi vakit geçirdiğinizi mi söylüyor? Böyle bir bilgiyi paylaşıyorsa sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

15. Rahatlık Sınırı

İnsanlar, hoşlanmadığı ya da kendilerine yakın bulmadığı kişilerin varlığında kendilerini geri çekerler ve uzak oturmaya gayret gösterirler. Peki, müstakbel sevgiliniz size çok yakın mı oturuyor? Eğer öyleyse sizden hoşlanmış demektir.

16. Ayrılma Anları

Ayrılma vaktiniz geldiğinde müstakbel sevgiliniz sözü sürekli uzatıyor, bir türlü evine giremiyorsa bu sizden hoşlandığı anlamına gelir. Fakat sizden hemen ayrılmak istiyor, bir dahaki buluşma için plan yapmıyorsa muhtemelen sizden hoşlanmamış demektir.

17. Son Veda

Hoşçakal deyip ayrıldıktan sonra müstakbel sevgiliniz hemen arkasını dönüp evine mi girdi yoksa arkanızdan siz uzaklaşana kadar baktı mı? Tabi ki sizden hoşlandıysa, ortamı da müsaitse arkanızdan gülümseyerek bakmayı tercih edecektir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir